O firmie

AGINEX jest dostawcą produktów i usług, działającym w obszarze sprężonego powietrza od 2000 r. Wieloletnie doświadczenie, elastyczne podejście do potrzeb klienta, autorskie rozwiązania, pozwalają nam odpowiedzieć na indywidualne potrzeby klientów, w tym realizację projektów POD KLUCZ.

PRODUKTY

Nasza oferta produktowa to pełna gama urządzeń do produkcji, uzdatniania i magazynowania sprężonego powietrza, solidnych producentów, o światowej renomie.

SSN

AGINEX jest autorem Systemu Sterowania Nadrzędnego SSN™, który umożliwia zastosowanie ekonomicznych rozwiązań, skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb klienta.

SERWIS

Fachowość i własne zaplecze techniczno-magazynowe pozwala nam oferować pełną gamę usług serwisowych urządzeń sprężonego powietrza, od przeglądów po remonty stopnia śrubowego.

WYPOŻYCZALNIA

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty WYNAJMU SPRĘŻAREK

AUDYT SPRĘŻONEGO POWIETRZA

Diagnostyka sieci sprężonego powietrza pod kątem ekonomicznym oraz ewentualnych braków i wycieków zainteresuje klientów szukających oszczędności. Znajdziemy rozwiązania zapewniające efektywność gospodarowania sprężonym powietrzem a w konsekwencji obniżenie kosztów produkcji.

RACHUNEK BANKOWY
ING Bank Śląski
Oddział w Bielsku Białej

Rachunek PLN
numer rachunku PLN
35 1050 1070 1000 0022 4895 4667

Rachunek EUR
numer rachunku €
88 1050 1070 1000 0090 7161 7493
SWIFT: INGBPLPW